Мережа | Навчальні заклади
Навчальні заклади
№  п/п 
Назва 
Керівник  
Телефон (03842) 
 Адреса  
Заклади освіти Берездівської територіальної громади
 1
 Берездівський НВК
 Максимчук Олена Григорівна
54-106
30053 с.Берездів вул.Суворова,3
2  В.Правутинський НВК  Каленюк Зоя Андронівна 53-413 30055 с.В.Правутин вул.Вишнева,20
3  Дяківський НВК  Кондратюк Наталія Володимирівна 54-751 30051 с.Дяків вул.Новоселицька 3
4  Горицький НВК  Романчук Віра Ростиславівна 55-308 30084 с.Гориця вул.Леніна,2
5  Манятинський НВК  Сторожук Роман Петрович 54-602 30086 с.Манятин вул.К.Маркса,54
6  Малоправутинський НВК  Чуб Зоя Євгенівна 55-503 30056 с.М.Правутин вул.Шкільна,30
7  Мирутинський НВК  Мосіюк Володимир Миколайович 57-638 30051 с.Мирутин вул.Центральна,2
8  Мухарівський НВК  Савчук Світлана Петрівна 55-722 30043 с.Мухарів вул.Шкільна,32
9  Піддубецький НВК  Клюцук Валерій Олександрович 54-401 30040,с.Піддубці вул.Шкільна 1
10  Ставичанський НВК  Корсун Іван Анатолійович 55-782 30045,с.Ставичани вул.Шкільна 1
11  Сьомаківський НВК  Сидорчук Тетяна Володимирівна 55-170 30081 с.Сьомаки, вул.Шкільна 1
12  Хвощівський НВК  Стецюк Валентина Степанівна 52-400 30046 с.Хвощівка вул.Леніна,101
Заклади освіти Ганнопільської територіальної громади
1  Великоскнитський НВК  Оверчук Анатолій Петрович 56-291 30023 с.В.Скнит пров.Шкільний,2
2  Ганнопільський НВК  Самчук Лариса Анатоліївна 50-335 30030 с.Ганнопіль вул.Одухи,4
3  Довжківський НВК  Бабицький Ігор Вікторович 56-442 30022 с.Довжки вул.Леніна,112
4
 Киликиївський НВК
 Радченя Любов Миколаївна
55-411
30042 с.Киликиїв вул.Леніна,53а
 5
 Клепачівський НВК
 Рубін Леонід Дем’янович
55-273
30040 с.Клепачі, вул.Жовтнева,1 
6  Малоскнитський НВК  Радзивилюк Леоніда Олександрівна 52-237 30020 с.М.Скнит вул.Шевченка,2
7  Хоняківський НВК  Романюк Микола Павлович 56-589 30034 с.Хоняків, вул.Леніна,101
8  Рівківська ЗОШ І ст.  Локайчук Алла Миколаївна   30024 с.Рівки  вул.Кірова,148
Заклади відділу освіти
1  Варварівський НВК  Мартинюк Любов Федорівна 54-510 30016 с.Варварівка вул.Шкільна,60
2  Головлівський НВК  Савенко Ніна Іванівна 52-590 30060 с.Головлі вул.Леніна,39а
3  Губелецький НВК  Кирильчук Ростислав Матвійович 53-341 30071 с.Губельці вул.Центральна, 1
4  Іванівський НВК  Вознюк Наталія Сергіївна 52-133 30070 Іванівка, вул.Карла Маркса 34 
5
 Жуківський НВК
 Тончук Василь Іванович
52-196
30075 с.Жуків вул.Шевченко,3  
 6
 Крупецький НВК
 Бережна Тетяна Миколаївна
57-113
30068 с.Крупець вул.Калініна,22
 7
 Лисиченський НВК
 Чабанова Галина Юхимівна
52-713
30061 с.Лисиче, вул.Московська 1
 8
 Миньковецький НВК
 Гаврилюк Людмила Василівна
51-511
30018 с.Миньківці вул.Центральна,87
 9
 Полянський НВК
 Росоха Сергій Михайлович
57-354
30065 с.Полянь вул.Кірова,30
 10
 Перемишельський НВК
 Лисаківська  Любов Дмитрівна
56-708
30073,с.Перемишель вул.Леніна 86
 11
 Старокривинський НВК
 Сімчук Тетяна Ростиславівна
51-137
30063с.Ст.Кривин вул.Привокзальна,32а
 12
 Улашанівський НВК
 Комар Олена Іванівна
51-675
30070 с.Улашанівка вул.Шкільна,1
 13
 Хоровецький НВК
 Нечай Михайло Анатолійович
55-829
30082 с.Хоровець вул.Леніна,26
 14
 Цвітоське НВО
 Тимчук Людмила Олександрівна
55-636
30014 с.Цвітоха  вул.Леніна,1
Переглядів: 47
Дата публікації: 12:03 20.01.2016