Товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ
Товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ

Поділитися новиною:

Товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ

7 жовтня  у спортивній залі Крупецького НВК відбулись товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ відділень на базі Крупецького і Улашанівського НВК.

В поєдинках зустрічались дівчата та юнаки 5-7 і 8-9 класів. В зустрічі серед дівчат вправнішими виявилися юні футболістки з Улашанівки, які з рахунком 7:6 перемогли своїх суперниць.  В матчі між юнаками 5-7 класів удача теж була на стороні учнів Улашанівки. Гра закінчилася з рахунком 8:2. А у зустрічі між юнаками 8-9 класів перемогу святкували футболісти з Крупця. Гра закінчилася з рахунком 6:5.

Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ Альбом: товариські зустрічі з міні-футболу серед учнів Районної ДЮСШ
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1017 | Переглядів: 195Дата публікації: 11:31 10.10.2016