Районне спортивне свято до Дня захисника України
Районне спортивне свято до Дня захисника України

Поділитися новиною:

Районне спортивне свято до Дня захисника України

14 жовтня  на спортивній базі  Старокривинського НВК відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Славутською РО ВФСТ «Колос» провели районне спортивне свято до Дня захисника України.

На свято приїхали команди сіл: Головлі (дві команди), Крупець, Полянь, Славута та Старий Кривин (дві команди), які взяли участь в змаганнях з міні-футболу та настільного тенісу.

В змаганнях з футболу команди були поділені на дві групи: І – чотири команди, ІІ – три команди. До фіналу вийшли по дві команди з групи: Старий Кривин і Головлі та Головлі НВК і Крупець. В боротьбі за ІІІ місце зустрілись команди сіл Крупець та Головлі. З рахунком 3:2  виграла команда с.Головлі. В фіналі зустрілись команди  Старий Кривин та Головлі НВК.  Гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь Головлі НВК. Команди переможець та призери були нагороджені грамотами і цінними призами.

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни Альбом: День захисника Вітчизни
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1033 | Переглядів: 223Дата публікації: 09:13 17.10.2016