«Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє»
«Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє»

Поділитися новиною:

«Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє»

  26 жовтня на базі Губелецького НВК було проведено круглий стіл до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників «А пам’ять священна…».Учасниками круглого столу стали пошуківці з Іванівського, Крупецького, Миньковецького, Губелецького, Варварівського, Жуківського, Лисиченського, Головлівського та Перемишельського НВК. В результаті пошуково-дослідницької роботи  юними пошуківцями було зібрано чимало цікавих матеріалів. Учні Жуківського та Головлівського НВК проаналізували шлях звільнення району. Діяльність партизанських загонів на території району представили пошуківціПеремишельського,Лисиченського,Крупецького та Миньковецького НВК. Про одне із спалених сіл, а саме Волицю розповіли учні Губелецького НВК. Наші земляки мужньо воювали на фронтах війни і були нагороджені орденами та медалями. Саме про це розповідали учні Іванівського та Миньковецького НВК.Для участі в роботі круглого столу було запрошено учасників антитерористичної операції на сході Крижанівського Миколу Миколайовича та Косіка Олексія Миколайовича.  Учасники круглого столу відвідали  створений вчителем історії Грушею Л.Д.  музей, який є центром патріотичного, громадянського та національного виховання учнівської молоді. Музей став справжнім помічником у навчально- виховному процесі. Тут проводяться уроки історії, виховні години, урочисті збори, присвячені знаменним датам.

     Слід відмітити в організації пошукової роботи і вчителів,а саме Оксенчук Т.С.(Лисиченський НВК), Іванюк В.А.(Крупецький НВК) та Туринського М.А.(Миньковецький НВК).Учасники круглого столу зауважили, що постійна пошукова робота сприяє підвищенню рівня знань учнів з історії, географії, літератури, допомагає виховувати в учнів почуття глибокої поваги до батьків, дідів, прадідів, гордість за героїв, що виросли на нашій землі. Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Молоде покоління українців повинне знати власну історію, знати, хто ми і чиї діти, знати яким шляхом йшов наш народ до незалежності, яку ціну було сплачено за те, щоб «Не вмерла України ні слава, ні воля».

Т.В.Фелонюк, методист РМК      

Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє» Альбом: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє»
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1057 | Переглядів: 247Дата публікації: 16:24 26.10.2016