Обласний семінар на базі Крупецького НВК
Обласний семінар на базі Крупецького НВК

Поділитися новиною:

Обласний семінар на базі Крупецького НВК

1 листопада на базі Крупецького навчально – виховного комплексу відділ освіти, молоді та спорту Славутської РДА організував обласний семінар-практикум  для вчителів математики, біології, екології та початкових класів.  У роботі семінару взяли участь    Попик О.Ф., проректор з науково-методичної роботи ХОІППО, Гринчук Л.В., старший викладач кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій,  Мирна Л.А., викладач кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій ХОІППО, Галас А.В., завідувач сектором початкової освіти, методист початкової освіти ХОІППО, Кулик О.О.,  методист початкової освіти НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО, а також начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Д.В., завідувач методичним кабінетом Зубова Ж.О., методисти методкабінету.     

На початку  семінару гостей привітали вихованці, після чого учасники мали змогу переглянули відеопрезентацію «Життя закладу».

Під час теоретичного модулю виступив Попик Олександр Федорович з питання «Формування готовності учителя до впровадження інновацій в умовах реформування освіти».  

 Після чого розпочався практичний модуль по секціях.  Гринчук Л.В. ознайомила математиків з  особливостями роботи з обдарованими учнями в умовах сучасної школи. Творчо працювали вчителі біології та екології під керівництвом Мирної Л.А., яка знайомила з сучасними підходами до розвитку компетентностей у природничих науках. Вчителів початкових класів Галас А.В.   та   Кулик О.О. знайомили з інноваційними підходами до організації навчально-виховного процесу в початковій школі в умовах реформування освіти.

Семінар-практикум дав змогу вчителям теоретично та практично познайомитися з  впровадженням інновацій в умовах реформування освіти, адже сучасний вчитель має бути лідером, який може вести за собою, який любить свій предмет і який його фахово викладає.

​Після проведення семінару директор Т. М. Бережна провела екскурсію закладом для представників ХОІППО. 

 

Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець Альбом: Семінар Крупець
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1069 | Переглядів: 238Дата публікації: 09:57 02.11.2016