Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні
Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні

Поділитися новиною:

Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні

3 листопада 2016 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА відбувся семінар для практичних психологів, соціальних педагогів, вчителів індивідуального навчання з питання психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах індивідуального та інклюзивного форм навчання.

Учасниками семінару були обговорені основні напрямки психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та способи фіксування, накопичення й оцінки індивідуальних досягнень школяра протягом певного періоду навчання (портфоліо, індивідуальні психолого-педагогічні картки супроводу). Крім того, акцентувалася увага на необхідності тісної співпраці усіх спеціалістів, що приймають участь в  життєдіяльності дитини з особливими потребами, що дозволяє об’єднати інформацію і зусилля та на основі цілісного бачення розробляти  і реалізовувати загальну стратегію навчання та розвитку таких дітей.

Практичні психологиСімонян Т.В. (Цвітоське НВО), Федчун Л.Л. (Старокривинський НВК), Дем’янчук Ю.С. (Улашанівський НВК), поділилися власним досвідом роботи щодо проведення корекційно-відновлювальних занять з дітьми по нозології (затримка психічного розвитку, розумова відсталість, приглухуватість), продемонстрували  корекційні програми, які  використовують  у роботі з вищезазначеною  категорією дітей.

Фадєєва Ю.М. завідувач РПМПК

Альбом: fad Альбом: fad Альбом: fad Альбом: fad
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1077 | Переглядів: 205Дата публікації: 12:40 04.11.2016