3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами
3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами

Поділитися новиною:

3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день інвалідів. Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги - прив'язаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом  мужності та рішучості,  повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально-активними і життєствердними людьми.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 2-5 грудня у загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені виховні години, бесіди  «Спробуй відчути те, що відчуваю завжди я!», «Від щирого серця», «Добро лікує душі», «Дивись на нас, як на рівних», перегляд відеоматеріалів, виставки в шкільних бібліотеках «Навчи своє серце добру» з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя.

Волонтерські загони навчальних закладів з метою підтримки, спілкування та соціалізації в учнівський колектив відвідали  дітей, які  за станом здоров’я не можуть відвідувати школу та  навчаються на індивідуальній формі.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

Фадєєва Ю. М., завідувач РПМПК

Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей із особливими потребами
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1177 | Переглядів: 190Дата публікації: 15:30 06.12.2016