Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Мій улюблений світ –

Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла…..

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходила акція «16 днів проти насильства».

В рамках акції у всіх навчальних закладах району були  проведені інформаційно-просвітницькі заходи, зокрема, виховні години, бесіди з елементами тренінгу; оновлені  інформаційні куточки із розміщенням літератури, буклетів, плакатів з питань попередження будь-яких проявів насильства;  проведена акція «Червона стрічка» в рамках відзначення 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом;  організовані конкурси та виставки дитячих малюнків, «Ні! Насильству в сім’ї», «Діти проти насильства!», «Маю право»; проведені батьківські збори «Відповідальне батьківство», «Стосунки в сім’ї, зокрема батьків і дітей», «Модель поведінки батьків у сім’ї – модель поведінки дитини в школі»; учнівською молоддю переглянуті відеоматеріали  « Стоп насильству», «Станція призначення життя», « Зупинимо домашнє насильство»,  «Жінки яких  б’ють»; організовані конкурси учнівських творів, рефератів  «Щоб від насильства звільнити світ», «Щастя моєї сім’ї».

Протягом  акції організовувались зустрічі з працівниками поліції, служби у справах дітей, медичними працівниками, учасниками АТО.

Завершилась акція «16 днів проти насильства» загальношкільними лінійками на яких підведено підсумки, оголошено переможців конкурсів малюнків та творів.

Фадєєва Ю.М., завідувач РПМПК

Альбом: Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Альбом: Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Альбом: Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Альбом: Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1189 | Переглядів: 208Дата публікації: 09:31 12.12.2016