Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017”
Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017”

Поділитися новиною:

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017”

21 грудня на базі Крупецького НВК відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017”. До бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.

Біліотекарі району змагалися у таких номінаціях: «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу», «Бібліотека – виховний простір навчального закладу», «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей». У конкурсі прийняли участь  бібліотекарі з Крупецького, Старокривинського, Цвітоського, Хоровецького та Жуківського навчально-виховних комплексів. Всі конкурсанти продемонстрували свій досвід роботи з обраної теми. Тож зичимо їм успіхів у наступному етапі!

Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017” Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017” Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017” Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017” Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017” Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017” Альбом: І етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека - 2017”
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1225 | Переглядів: 268Дата публікації: 16:16 22.12.2016