Семінар-тренінг " Робота активістів в соціальних мережах "
Семінар-тренінг \" Робота активістів в соціальних мережах \"

Поділитися новиною:

Семінар-тренінг " Робота активістів в соціальних мережах "

31 січня в приміщені Славутської районної бібліотеки відбувся семінар-тренінг " Робота активістів в соціальних мережах ", що був організований  ГО «Інститут  солідарності громад»  Романа Мацоли.   Проводив  його викладач кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, політичний аналітик  Артем Кирилович Стельмашов.      Учасниками заходу стали вчителі району, бібліотекарі, громадські активісти м. Славути.

Основними завдання семінару-тренінгу  було підвищення кваліфікації та отримання практичних навичок  роботи в соціальних мережах  та їх використання під час роботи.

Розпочався семінар розповіддю про  найбільшу за чисельністю соціальну мережу в світі – Facebook,  учасники ознайомилися з історією  виникнення мережі, особливостями та технічними нюансами в  роботі.

Наступною стала розповідь про  найбільш динамічну соціальну мережу в світі – Twitter. Артем Кирилович розповів про технічні особливості  і використання (з мобільного, смс-твіти, хештеги) та синхронізацію сервісів.

Також було обговорено мережі, які найшвидше розвиваються в Україні - VK, Іnstagram.  Тут цікавою виявилась розповідь про  використання  їх у  роботі.

Хочеться подякувати усім, хто прийняв участь у даному семінарі.

Альбом: Семінар соцмережі Альбом: Семінар соцмережі
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1315 | Переглядів: 189Дата публікації: 16:47 01.02.2017