ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту МАН
ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту МАН

Поділитися новиною:

ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту МАН

11-12 лютого 2017 року 10 учнів-членів Славутського наукового товариства “Ерудит” взяли участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, яке традиційно відбувалося на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Юні науковці презентували свої дослідницькі роботи у відділеннях літературознавства, історії, математики, фізики та астрономії, хімії та біології, екології та аграрних наук.

У кожному науковому відділенні програма була розрахована на три тури: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін та захисту  науково-дослідницьких робіт.

Так за результатами трьох турів журі визначило переможців, серед них маємо і наших учнів:

  • Возіян Валерія Федорівна, учениця 10 класу Улашанівського НВК, з темою дослідження “Астероїди. Небезпека чи джерело мінеральних ресурсів?”, секція астрономія та астрофізика, керівник Денисюк Людмила Олександрівна (ІІІ місце);
  • Ліщук Дарина Олексіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Функціональні рівняння та методи їх розв’язання”, секція математика, науковий керівник Міхальська Олена Миколаївна (ІІІ місце);
  • Нечай Світлана Анатоліївна, учениця 11 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Застосування математики в хімії ”, секція прикладна математика, керівник (ІІІ місце).

Вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу і нехай досвід, отриманий у цьому інтелектуальному змаганні, дасть вам сил і наснаги для особистого зростання та нових життєвих звершень.

Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1363 | Переглядів: 189Дата публікації: 16:48 16.02.2017