Український фольклор, як могутній засіб зв’язку поколінь
Український фольклор, як могутній засіб зв’язку поколінь

Поділитися новиною:

Український фольклор, як могутній засіб зв’язку поколінь

Зважаючи на те, що національна  спрямованість сучасної дошкільної освіти є одним із важливих принципів Державної національної програми «Освіта» (Україна ХХІ століття), що полягає в гармонійному поєднанні національної історії  та традиціями, збереженні та збагаченні культури українського народу та  враховуючи те, що одним із пріоритетних напрямів діяльності дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році є формування у вихованців любові та поваги до українських мистецьких традицій,  28 лютого 2017 року на базі дошкільного навчального закладу «Перлинка» Улашанівського НВК  відбувся семінар для вихователів ДНЗ району на тему: «Формування у дітей ціннісного ставлення до українських мистецьких традицій, фольклору засобами театралізованої діяльності» (за Бель-Ланкастерсько системою).

Під час теоретичної частини вихователі дитячого закладу Поліщук Світлана Володимирівна,   Яковлєва Жанна Антонівна  розповіли про народознавчу роботу з дітьми різновікової групи в системі дошкільної освіти, про український фольклор,  як могутній засіб зв’язку поколінь.

Присутніх ознайомили з розвивальним середовищем дитячого закладу презентацією «Радо Вас вітаємо, себе представляємо».

У практичній частині присутні із захопленням переглянули фольклорні розваги «Зустріч зими з весною..» та театралізоване дійство  «Веселий ярмарок»  які були проведені  за Бель-Ланкастерською системою (музичний керівник Білоус Георгій Іванович).

У заході взяли участь керівник Улашанівського НВК  Комар Олена Іванівна,  заступник директора з навчально-виховної роботи Денисюк Людмила Олександрівна, педагог-організатор  Маншилін Георгій Анатолійович. 

Щоб формувати стійкий інтерес до матеріалу народознавчого змісту, бажання пізнати його глибше, вчити використовувати його в повсякденному житті  в дошкільному навчальному закладі вперше відкрила двері «Бабусина світлиця».

 

     Методист РМК  Рогальська Л.М.

Альбом: SeminUla2017 Альбом: SeminUla2017 Альбом: SeminUla2017 Альбом: SeminUla2017 Альбом: SeminUla2017 Альбом: SeminUla2017
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1409 | Переглядів: 190Дата публікації: 15:41 02.03.2017