Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Поділитися новиною:

Вітаємо з перемогою!

З метою виявлення та підтримки розвитку здібностей літературно обдарованих учнів відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 20 квітня 2017 року для учнів 5-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів проведено ІІ (очний, підсумковий) етап обласного конкурсу юних літераторів.

На І (заочний, відбірковий) етап Конкурсу було подано 177 творчих робіт. За рішенням журі до участі у ІІ (очному, підсумковому) етапі Конкурсу допущено 46 учасників, учнів 5-11 класів.

Слушні поради та напутнє слово учасникам Конкурсу лунали з вуст почесної гості, поетеси Рибчинської Ольги Василівни, члена Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України", літературної творчої спілки "Елітер"та голови журі Філінюк Валентини Анатоліївни, кандидата філологічних наук, доцента Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Була запрошена  на підсумковий етап конкурсу і учениця 10 класу Цвітоського НВО Ольга Демчук. Серед 18 конкурсантів 9 - 10 класів  вона здобула ІІІ місце. ВІТАЄМО!

Бажаємо подальших успіхів Ользі та її вчителю Тамарі Миколаївні Кусок. Думаємо, що цей літературний конкурс – не останній, і юнка  ще не раз буде дарувати нам свій поетичний талант.

Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1540 | Переглядів: 175Дата публікації: 09:25 10.05.2017