Європа багатолика : єдина, близька, велика!
Європа багатолика : єдина, близька, велика!

Поділитися новиною:

Європа багатолика : єдина, близька, велика!

З метою формування в учнівської молоді європейського світогляду, сприяння поширенню знань про європейський союз, поглиблення знань про Європу в навчальних закладах району до Дня Європи проведено ряд заходів. Так      на базі Старокривинського, Улашанівського та Лисиченського навчально-виховних комплексів   учні стали учасниками диспутів «Що для мене означає бути громадянином європейської держави». Класними керівниками Перемишельського, Губелецького та Хоровецького навчально-виховних комплексів  проведено виховні години «Перспективи вступу України до ЄС». Для участі в усному журналі «Європейський союз і Україна», що проходив на базі Крупецького навчально-виховного комплексу  було запрошено представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Вчителями  історії Головлівського (Джур Ю.Ф.), Хоровецького (Нечай М.А.) та Лисиченського (Оксенчук Т.С.) підготовлено з учнями 8-10-х класів круглі столи «Європа та європейська інтеграція-шляхи дружби та співпраці».

Вчителі історії Миньковецького (Туринський М.А.), Головлівського  (Джур Ю.Ф.), Полянського (Семенчук Ю.В.) навчально-виховних комплексів  провели серед учнів 8-9-х класів конкурси на кращого знавця історії Європейського союзу. Вікторини з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи за тематикою «Знай про Європу більше» проведено вчителями географії Цвітоського навчально-виховного об’єднання  (Сиса А.І.) та Губелецького навчально-виховного комплексу (Парфенюк Л.М.).

В шкільних бібліотеках Улашанівського (директор Комар О.І., бібліотекар Данчук А.С.), Крупецького (директор Бережна Т.М., бібліотекар Форсюк О.А.) та Старокривинського навчально-виховних комплексів (директор Груша О.С., бібліотекар Тимощук В.В.) оформлено інтерактивні стенди опитування, де кожен бажаючий мав змогу залишити власні думки та свої побажання на тему : «Чим Україна та Славутчина може надихнути та збагатити Європу». 

Керівниками  Крупецького  (Бережна Т.М.) та Улашанівського (Комар О.І.) навчально-виховних комплексів проведено флешмоби «Україна – це Європа!». Учні 3-го класу Крупецького та Варварівського навчально-виховних комплексів стали учасниками заочної комп’ютерної гри-подорожі «Мандруємо європейськими країнами» за матеріалами навчально-пізнавальної програми «Сходинки».

Учнями Лисиченського та Полянського начально-виховних комплексів  проведено майстер –класи європейських танців. Вчителями української мови та літератури Цвітоського навчально-виховного об’єднання (Кусок Т.М.),  Крупецького  (Кравчук О.М.), Лисиченського (Оксенчук Т.С.) та Головлівського (Муравська Н.М.) навчально-виховних комплексів   проведено конкурс творів  «Нова Україна – в новій Європі». Членами учнівського об’єднання «Максимум» Полянського навчально-виховного комплексу проведено акцію «Золоті зірки в єдності та мирі».

Протягом травня з учнями Жуківського, Варварівського, Перемишельського, Губелецького та Іванівського навчально-виховних комплексів  проводилися бесіди  «ЄС:вчора, сьогодні,завтра». Вчителями фізичної культури Крупецького  (Келюх ) та Лисиченського (Чабанов Р.) навчально-виховних комплексів проведено спортивні змагання «Біжимо в Європу».   

Вчителем історії Варварівського навчально-виховного комплексу Шуріною Н. О. було проведено круглий стіл на тему "Європейські національні традиції та традиції України" з учнями 9 класу.

                                                    Фелонюк Т.В., методист РМК

Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017 Альбом: День Європи 2017
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1557 | Переглядів: 203Дата публікації: 13:35 13.05.2017