Фестиваль "Сонячні промені"
Фестиваль \"Сонячні промені\"

Поділитися новиною:

Фестиваль "Сонячні промені"

Пізнати радість батьківства – найбільше щастя. Відчувати своє продовження, свій найміцніший зв’язок зі світом безцінно. І не лише в особливі дні, свята, а повсякчас  ми завдячуємо Господу за те, що подарував нам дітей.

8 червня  на базі районного будинку культури був проведений районний фестиваль «Сонячні промені»  за участю вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкових класів .

Весело, яскраво, креативно провели своє веселкове  свято дитинства діти освітніх закладів району.

Юні артисти вражали глядачів майстерним виконанням танців, пісень, грою на музичних інструментах, цікавими поетичними рядками,   жартівливими сценками, флешмобом. Всім присутнім у залі  сподобались творчі виступи та обдарування  наших наймолодших вихованців та учнів.

Зі сцени звучали вітальні слова від голови Славутської райдержадміністрації Маршука Богдана  Петровича.

Любі діти! Ви в нас найталановитіші, найрозумніші і ще багато в чому перші. Будьте слухняними, ввічливими, добрими, і тоді обов’язково всі ваші мрії здійсняться. А ми, дорослі, зробимо все для того, щоб так і було!

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Володимирович Бойчак підвів підсумок фестивалю. Висловлено щиру подяку діткам та  всім учасникам  свята. Очільник  освітніх закладів подякував педагогам,  батькам.

Шановні  педагоги, батьки, я безмежно вдячний вам за виховання дітей. За те, що вкладаєте у них душу й серце, за турботу, за безсонні ночі, за те, що ростите їх достойними людьми. Нехай доля наших дітей складається легко, нехай зростають вони здоровими, щасливими. Нехай  Славутчина  квітне в їхніх посмішках!

Також на святі була присутня завідувачка  районним  методичним  кабінетом Зубова Жанна Олександрівна.

 На завершення свята всі учасники святкового дійства отримали від своїх  класних керівників, адміністрацій навчальних закладів, батьків солодкі подарунки.

 Настрій у всіх був піднесений та святковий.

 Методист   Рогальська Л.М.

Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017 Альбом: Промені2017
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1631 | Переглядів: 262Дата публікації: 14:56 09.06.2017