Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст.
Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст.

Поділитися новиною:

Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст.

    30 вересня 2017 року відбулись змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ступенів Славутського району. В змаганнях серед юнаків прийняло участь шість команд з Жуківського, Крупецького, Миньковецького, Старокривинського, Улашанівського та  Хоровецького навчально-виховних комплексів. Команди були поділені на дві групи: А – Старий Кривин, Улашанівка, Хоровець; Б – Жуків, Крупець, Миньківці. З групи вийшли по дві команди. За  ІІІ місце змагались команди Миньківці та Старий Кривин. З результатом 4:3 перемогу здобули юнаки Старокривинського НВК. За І-ІІ місце змагались команди з Крупця та Улашанівки. З рахунком 1:0 перемогу святкували юні футболісти  Улашанівського НВК.

    В змаганнях дівчат прийняли участь чотири команди з Жуківського, Крупецького, Улашанівського та Хоровецького навчально-виховних комплексів. В результаті колових ігор місця розподілились таким чином: І місце посіла команда дівчат з Улашанівського НВК,  ІІ місце – юні футболістки з Крупецького НВК, ІІІ місце - з Хоровецького НВК.

  Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації.

Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ст.
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1930 | Переглядів: 159Дата публікації: 11:41 02.10.2017