Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст.
Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст.

Поділитися новиною:

Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст.

   7 жовтня 2017 року на базі Крупецького НВК відбулись змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ступенів Славутського району. В змаганнях серед юнаків прийняло участь сім команд з Варварівського, Головлівського, Губелецького, Іванівського, Лисиченського,   Перемишельського  та Полянського навчально-виховних комплексів. Команди були поділені на дві групи: А – Варварівка, Головлі, Лисиче, Перемишель; Б – Губельці, Іванівка, Полянь. З групи вийшли по дві команди. За  ІІІ місце змагались команди з  Варварівки  та Іванівки. З результатом 4:1 перемогу здобули юнаки  Іванівського НВК. За І-ІІ місце змагались команди з Губелець та Лисичого. З рахунком 6:2 перемогу святкували юні футболісти  Лисиченського НВК.

 В змаганнях серед дівчат прийняли участь чотири команди з Варварівського, Головлівського, Іванівського та Перемишельського навчально-виховних комплексів. В результаті колових ігор місця розподілились таким чином. І місце посіла команда дівчат з Перемишля,  ІІ місце – юні футболістки з  Варварівського НВК, ІІІ місце зайняли учні з Головлів.

  Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації.

Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст. Альбом: Районні змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІ ст.
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1957 | Переглядів: 133Дата публікації: 16:48 09.10.2017