Засідання круглого столу в Цвітоському НВО
Засідання круглого столу в Цвітоському НВО

Поділитися новиною:

Засідання круглого столу в Цвітоському НВО

                                                                                                        І в щасливі й злі години

                                                                                                        Ми для неї живемо

                                                                                                        На Вкраїні й для Вкраїни

                                                                                                        Будемо жити й помремо   

 

   У березні 2017 року виповнилося  100-років  від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

   Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917–1921 років.

  З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”,  яким 2017-й проголошено Роком Української революції.  Саме   цим  подіям було присвячено засідання круглого столу «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»,  що проходив 6 жовтня  на базі  Цвітоського навчально-виховного об'єднання. Засідання круглого столу було спрямоване на донесення інформації про ті події до учнівської молоді, виховання в них  патріотизму та  підвищення інтересу до історії України. Учасників круглого столу зустріли візиткою учні-старшокласники під керівництвом заступника директора з виховної роботи Аврамчук Валентини Миколаївни. Вчителем історії Миньковецького навчально-виховного комплексу Туринським Миколою Андрійовичем було проаналізовано характер, рушійні сили та хронологічні рамки  Української  революції. Екскурс у хронологію основних подій 3 етапів революції зроблено Цапенком Костянтином, учнем 10 класу Старокривинського НВК, Вихівським Євгеном, учнем 11 класу Цвітоського НВО, Пивоварчук Мариною, ученицею 10 класу Хоровецького НВК,  Возіян Валерією, ученицею 11 класу Улашанівського НВК та Черешневою Олександрою, ученицею 11 класу Крупецького НВК.  Глибокий аналіз подіям на Хмельниччині в роки Української революції 1917-1921 років зроблено Кунець Мариною та Косік Ангеліною, ученицями 11 класу Миньковецького НВК.

   Активну участь  в обговоренні подій революції та проведенні  паралелі між революцією Гідності прийняли запрошені для участі в круглому столі  учасники АТО на сході, жителі села Цвітоха Муравський Олександр Миколайович та Стрілець Микола Адамович. Наслідки та уроки революції було розглянуто в ході обміну думками Туринським Миколою Андрійовичем.

   Бойчун Оксана Петрівна проаналізувала роботу шкільного музею, зокрема і пошукову діяльність учнів. Під час  екскурсії до музею підготовлені учні-екскурсоводи розповіли про  зібрані та розміщені в експозиціях пошукові матеріали. Завершили екскурсію спільною світлиною, а Оксана Петрівна нагадала слова  одного мудреця: «Минувшину згадують, дбаючи про майбутнє».

      

                                                                           Фелонюк Т.В., методист РМК

Альбом: Засідання круглого столу в Цвітоському НВО Альбом: Засідання круглого столу в Цвітоському НВО Альбом: Засідання круглого столу в Цвітоському НВО Альбом: Засідання круглого столу в Цвітоському НВО Альбом: Засідання круглого столу в Цвітоському НВО Альбом: Засідання круглого столу в Цвітоському НВО
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/1958 | Переглядів: 149Дата публікації: 13:43 06.10.2017