День спільних дій в інтересах дітей
День спільних дій в інтересах дітей

Поділитися новиною:

День спільних дій в інтересах дітей

 

   Кожна дитина з народження має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.                             

  20 листопада 2017 року відзначено День спільних дій в інтересах дітей - день прийняття Конвенції ООН про права дитини.  Цей захід декілька років поспіль об’єднує зусилля відділу освіти, молоді та спорту, навчальних закладів, служб, покликаних захищати права та інтереси підростаючого покоління. Цьогоріч день спільних дій в інтересах дітей проведено на базі Цвітоського навчально-виховного об’єднання. На початку заходу школярі презентували учнівське самоврядування. Під час проведення «Юридичного КВК», підготовленого вчителем О.Бойчун, учнів 10-11 класів «Правознавці» та «Юристи» гарно представили свої команди, показали високий рівень знань з питань правознавства, всі діти мали можливість ознайомитися з Декларацією про права дитини,  своє ставлення до закріплених у ній дитячих правах.

  Наприкінці заходу начальник служби у справах дітей  Сергій Мороз нагородив навчальний заклад грамотою та вручив усім учасникам солодкі  подарунки. Він також подякував адміністрації закладу за гарну організацію заходу, а дітям – за активну участь у ньому.

 

Рудик С.П., методист РМК 

Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2087 | Переглядів: 144Дата публікації: 15:18 21.11.2017