21 листопада - День Гідності та Свободи
21 листопада - День Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

21 листопада - День Гідності та Свободи

    День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року. Цього ж дня  у навчальних закладах району були проведені заходи  вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В учнівських колективах проведено бесіди, круглі столи, інформаційні години з розповідями про мужність та відвагу людей, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Учні 9-10 класів (члени волонтерського загону «Спадкоємці Перемоги») Старокривинського НВК стали учасниками круглого столу, організованого на базі Крупецького НВК з нагоди Дня Гідності та Свободи. Учнівська молодь обговорили питання передумов, причин та наслідків Євромайдану для України. Згадали про події, переглянувши найбільш яскраві фотоматеріали. Найбільше вражень діти отримали від почутого з уст безпосередніх учасників Євромайдану, волонтерів - родини Туринських та Людмили Васільєвої, представника депутата Верховної ради Романа Мацоли. З хвилюванням та трепетом в голосі згадували про почуття, емоції, які охоплювали від подій, які розвивалися серед центру Києва. В свою чергу учні ділилися своїм досвідом волонтерства, який активізувався в школах з часів Революції гідності.

   Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
    Слава Україні! Героям слава!

С.Рудик, методист РМК

Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада - День Гідності та Свободи
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2094 | Переглядів: 167Дата публікації: 16:27 22.11.2017