Семінар вчителів української мови та літератури
Семінар вчителів української мови та літератури

Поділитися новиною:

Семінар вчителів української мови та літератури

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 23 листопада цього року у Старокривинському навчально-виховному комплексі відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури з теми «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно орієнтований підхід до викладання української мови і літератури» з метою модернізації навчання учнів в  умовах створення нової української школи.

  Семінар-практикум організований і проведений районним методичним кабінетом і Старокривинським НВК. Структурно-часова модель включала різне організаційне, змістове, методичне наповнення, що забезпечило інтенсивну діяльність кожного слухача.

     Методистом Піголь Л.Т. були запропоновані  методи і форми інноваційних методик викладання української мови і літератури,  які є найбільш ефективними для формування у школярів компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

    Здійснено обмін досвідом, набутим у Старокривинському НВК за недовгий період, але надзвичайно актуальним для словесників, з питання організації інклюзивного навчання.   Під час проведення  уроку з української мови в 7 класі вчитель Тимощук В.В. та асистент вчителя Рубас А.О. представили структуру компетентнісно зорієнтованого уроку, в якій  чітко  відображено взаємозв’язок методичної творчості учителів та активної освітньої діяльності учнів. На уроці були створені  навчальні цілі для семикласників згідно їх індивідуальних особливостей - діти можуть мати різні навчальні цілі, але навчатися разом.

  У майстер-класі  під керівництвом вчителя Кіянчук Л.Я. брали участь усі учасники семінару – практично  оволодівали  різними  інтерактивними  формами організації навчання.

  Робота  семінару у Старокривинському НВК засвідчила, що колектив закладу, який не так давно очолила Груша О.С., здатний спільно та творчо напрацьовувати позитивний досвід, ділитися ним з колегами.

  Гарних успіхів усім педагогам у формуванні компетентного учня, національно свідомої, духовно багатої особистості.

 

Піголь Л.Т., методист РМК               

Альбом: Семінар української мови та літератури Альбом: Семінар української мови та літератури
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2112 | Переглядів: 194Дата публікації: 15:34 27.11.2017