Районні змагання з гандболу

Поділитися новиною:

09 грудня  проходили районні змагання з гандболу серед дівчат і юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. В змаганнях прийняли участь три команди дівчат з Крупецького і Улашанівського НВК та Цвітоського НВО. Дівчата Улашанівського НВК виявилися найсильнішими. З рахунком 30:3 вони виграли в команди Крупця та з рахунком 30:2 у дівчат Цвітоського НВО. Гра між командами Крупця та Цвітохи закінчилась з рахунком 3:1 на користь Цвітохи. Місця розподілились таким чином:

І місце – Улашанівка

ІІ місце – Цвітоха

ІІІ місце - Крупець

Також в змаганнях прийняли участь п’ять команд юнаків з Жуківського, Крупецького, Старокривинського, Улашанівського НВК та Цвітоського НВО.

Ігри проходили за коловою системою. Кожна команда зіграла чотири гри. Отримавши чотири перемоги, юнаки з Улашанівки стали переможцями. Команда Цвітоського НВО з трьома перемогами посіла ІІ місце. ІІІ місце з двома перемогами зайняли юнаки Крупецького НВК.

Команди – переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту. Вітаємо переможців і призерів змагань. Так тримати!

Директор Районної ДЮСШ  Л.І.Нікітіна

Альбом: Районні змагання з гандболу Альбом: Районні змагання з гандболу Альбом: Районні змагання з гандболу Альбом: Районні змагання з гандболу Альбом: Районні змагання з гандболу Альбом: Районні змагання з гандболу
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2152 | Переглядів: 77Дата публікації: 13:33 11.12.2017