Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району
Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району

Поділитися новиною:

Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району

03 лютого 2018р. на базі Крупецького НВК  відбулись районні змагання з шахів серед команд закладів загальної середньої освіти району.

В змаганнях прийняли участь шість команд учнів 10 – 11 класів(2юн. і 1д.); одинадцять команд 6 – 9 класів та 10 учнів 1 – 5 класів. Всього в змаганнях прийняло участь 55 учнів.

В результаті безкомпромісної боротьби  командні місця розподілились таким чином.

Серед команд 10 – 11 класів І місце завоювала команда Цвітоського НВО, ІІ місце розділили дві команди – Крупецький та Хоровецький НВК і ІІІ місце посіла команда Старокривинського НВК.

Серед команд 6 – 9 класів І місце зайняла команда Головлівського НВК, ІІ – Крупецький НВК та ІІІ – Улашанівський НВК.

В особистій першості місця серед учнів 1 – 5 класів І місце зайняв учень Крупецького НВК Свєцький Дмитро; ІІ – учень Перемишельського НВК Матвійчук Назар; ІІІ – учениця Цвітоського НВО Дем’янюк Анастасія.

В особистій першості серед учнів 6 – 9 класів:

 І дошка (юнаки) І місце зайняв учень Головлівського НВК Акімніязов Назар, ІІ – учень Іванівського НВК Тимчук Вадим, ІІІ – Цехмейструк Владислав (Улашанівський НВК).

ІІ дошка(юнаки)  І місце посів учень Головлівського НВК Акімніязов Едуард, ІІ місце розділили Гнатюк Максим (Цвітоське НВО) та Хоменко Денис(Варварівський НВК), ІІІ –Гамолюк Віктор (Старокривинський НВК).

ІІІ дошка (дівчата)  І місце зайняла Хлань Анастасія (Миньківецький НВК), ІІ місце розділили Іщук Софія (Улашанівський НВК) та Яковчук Діана (Жуківський НВК), ІІІ місце поділили Міллер Анна (Головлівський НВК) та Панасюк Катерина (Крупецький НВК).

В особистій першості серед учнів 10 – 11 класів:

І дошка (юнаки)  І місце виборов Черевко Олександр (Цвітоське НВО), ІІ місце поділили Гапонюк Максим (Хоровецький НВК) та Форсюк Вадим (Старокривинський НВК), ІІІ місце розділили Нікітчук Іван (Крупецький НВК) та Конончук Іван (Улашанівський НВК).

ІІ дошка (юнаки) І місце посів Вихівський Євген (Цвітоське НВО), ІІ –ІУ місце розділили Дудар Максим (Миньківецький НВК), Дерев’янко Віктор(Старокривинський НВК) та Кондратюк Іван (Улашанівський НВК).

ІІІ дошка (дівчата)  І місце завоювала Форсюк Іванна (Крупецький НВК), ІІ – Гапонюк Світлана (Хоровецький НВК), ІІІ – Ковальчук Марія (Цвітоське НВО).

Команди-переможці та призери були нагороджені дипломами. В особимстій першості юнаки і дівчата були нагороджені грамотами, а наймолодші ще й медалями відповідного ступеню.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з шахів серед команд закладів освіти району
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2311 | Переглядів: 138Дата публікації: 13:01 06.02.2018