Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району

Поділитися новиною:

25 лютого на базі Крупецького НВК  відбулись районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти району.

В змаганнях прийняли участь 50 учнів з чотирнадцяти навчальних закладів району.

В результаті безкомпромісної боротьби  командні місця розподілились таким чином:

Серед команд навчальних закладів І-ІІІ ступенів І місце завоювала команда Жуківського НВК, ІІ місце посіла команда Хоровецького НВК і ІІІ місце зайняла команда Крупецького НВК.

Серед команд навчальних закладів І-ІІ ступенів І місце зайняла команда Лисиченського НВК, ІІ – Губелецький НВК та ІІІ – Перемишельський НВК.

В особистій першості місця серед юнаків НВК І-ІІІ ст. розподілились таким чином. І місце зайняв учень Миньковецького НВК Ляшук Віталій; ІІ – учень Жуківського НВК Кульбіда Вадим; ІІІ – учень Хоровецького НВК Павлюк Богдан.

В особистій першості місця серед дівчат НВК І-ІІІ ст. розподілились таким чином:

І місце зайняла учениця  Крупецького НВК Лихолат Альона, ІІ – учениця Жуківського НВК Левунець Вікторія, ІІІ – Яковчук  Діана (Жуківський НВК).

В особистій першості місця серед юнаків НВК І-ІІ ст. розподілились таким чином:

І місце посів учень Губелецького НВК Колодніцький Ярослав, ІІ місце зайняв Зибцев Богдан (Губелецький НВК), ІІІ – Тимчук Вадим (Іванівський НВК).

В особистій першості місця серед дівчат НВК І-ІІ ст. розподілились таким чином:

І місце зайняла Троцюк Анна (Лисиченський НВК), ІІ місце – Стецюк Олена(Лисиченський НВК) та ІІІ місце Яковчук Ілона (Перемишельський НВК).

Команди-переможці та призери були нагороджені дипломами. В особистій першості юнаки і дівчата були нагороджені грамотами  відповідного ступеню.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

Альбом: Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району Альбом: Районні змагання з настільного тенісу серед команд закладів освіти району
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2369 | Переглядів: 167Дата публікації: 14:30 26.02.2018