РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ
РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

Поділитися новиною:

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

 28 березня 2018р. на базі Крупецького НВК  відбулись районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти району.

 В змаганнях прийняли участь шість команд юнаків  з навчальних закладів сіл Крупець, Миньківці, Старий Кривин, Улашанівка, Хоровець та Цвітоха. Команди були поділені на дві групи по три команди, які змагались між собою за коловою системою. В результаті цих змагань за 5-6 місця змагались команди Старокривинського НВК та Цвітоського НВО. З рахунком 2:0 перемогли юнаки с. Цвітоха. За 3-4 місця зустрілися команди Крупецького та Миньковецького навчально-виховних комплексів. З рахунком 2:0 перемогу святкували юні волейболісти с. Миньківці. В фіналі за І-ІІ місця змагалися учні Улашанівського НВК та Хоровецького НВК. В результаті безкомпромісної боротьби  з рахунком 2:1 переможцем змагань стала команда Улашанівського НВК.

 Також в змаганнях прийняли участь три команди дівчат з Крупецького НВК, Улашанівського  НВК та  Цвітоського НВО.

 В результаті змагань місця  серед дівчат розподілились таким чином. І місце з двома перемогами посіла команда Улашанівського НВК. Другими стали дівчата Цвітоського НВО. ІІІ місце посіла команда Крупецького НВК.

 Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами.  

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ Альбом: РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2454 | Переглядів: 100Дата публікації: 10:45 29.03.2018