Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Поділитися новиною:

Вітаємо з перемогою!

 26-31 березня у Черкасах відбулася XXХIХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології.  На олімпіаду завітали 154 переможці обласних олімпіад, учні закладів загальної середньої освіти з усіх куточків України, серед яких і Шевчук Назар, учень 9 класу Улашанівського НВК, який виборов почесне ІІ місце.

 Протягом тижня учасники олімпіади виконували завдання теоретичного туру  (тести груп А, Б, В) у навчальних класах Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради та практичного туру, де перевірялись вміння і навички  учасників олімпіади використовувати обладнання та техніку для проведення біологічних експериментів.

 4 квітня до Улашанівського НВК з вітальними словами до Шевчука Назара та усіх присутніх завітали заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Дмитро Бойчак та завідувач районним методичним кабінетом Жанна Зубова. Шевчук Назар, отримав не лише дипломи та грамоти, а й цінний подарунок – ноутбук. Директору Улашанівського НВК Комар Олені Іванівні та вчителю біології Нікітчук Наталії Григорівні були вручені подяки за творчу та активну роботу з обдарованою молоддю.

Отож, бажаємо Шевчуку Назара подальших успіхів у навчанні та ще вищих перемог!

Альбом: Вітаємо з перемогою! Альбом: Вітаємо з перемогою! Альбом: Вітаємо з перемогою! Альбом: Вітаємо з перемогою! Альбом: Вітаємо з перемогою!
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2480 | Переглядів: 72Дата публікації: 08:57 11.04.2018