Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів
Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів

Поділитися новиною:

Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів

Заступники з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники – особлива категорія професіоналів  з питань виховання. Саме вони найкраще знають, що шкільні роки – це роки радості, ігор, казок, перших кроків до пізнання світу. Від їх компетенції у сфері виховання, рівня знань, загальної культури, професійних та людських якостей великою мірою залежить ефективність і результативність виховної роботи.

З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку, удосконалення педагогічної майстерності заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників на базі Перемишельського навчально-виховного комплексу відбувся семінар з проблеми компетентнісного підходу до реалізації виховних задач. Під час роботи семінару було розглянуто питання модернізації науково-методичного супроводу розвитку інноваційного потенціалу заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників. Цікавою та повчальною була ділова гра «Кроки до майстерності», яку провела з учасниками семінару Аврамчук Валентина Миколаївна, досвідчений педагог, голова методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи. Усіх гостей радо зустрічали учні, адміністрація школи. Знайомство учасників семінару  зі школою відбулося під час візитки директора закладу загальної середньої освіти Лисаківської Л.Д. Систему виховної роботи «Школа-родина» презентували (заступник директора з навчально-виховної роботи Попенчук Н.В. та педагог-організатор Козелець А.П.). 

На завершення заступники з виховної роботи, педагоги-організатори обмінювалися думками, визначились з головними рисами сучасного класного керівника та орієнтирами у повсякденній педагогічній практиці. Семінар пройшов в атмосфері творчої співпраці, піднесення ролі організатора виховного процесу у формуванні творчого працездатного учнівського колективу. По закінченню учасники семінару щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар, та побажали подальших успіхів та творчих злетів всім працівникам школи, адже творчість педагога – це передумова зростання його педагогічної майстерності.

Рудик С.П., методист РМК

Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів Альбом: Семінар заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2518 | Переглядів: 51Дата публікації: 16:10 20.04.2018