Підготовка до ДПА та ЗНО триває
Підготовка до ДПА та ЗНО триває

Поділитися новиною:

Підготовка до ДПА та ЗНО триває

З метою поглиблення та систематизації набутих знань із шкільного курсу української мови та літератури, допомоги кожному учню успішно скласти ДПА та ЗНО, відповідно до плану-графіка роботи консультпункту при РМК, 07 травня 2018 року на базі Крупецького НВК проведено зустріч  з випускниками старшої школи закладів загальної середньої освіти району.

Розпочала роботу консультацій завідувач районним методичним кабінетом Зубова Жанна Олександрівна.

Методистом РМК Піголь Л.Т., учителями Цвітоського НВО, Крупецького та Улашанівського НВК Кусок Т.М., Кравчук О.О., Більчинською В.М. випускникам  надані  методичні рекомендації щодо застосування у повному обсязі отриманих протягом навчання у школі знань, умінь та навичок, уникнення ризиків, які можуть бути під час складання ДПА та ЗНО, проведені інтерактивні заняття.

Одинадцятикласники тренувались у складанні тестів, написанні власних висловлень на задану тему, брали участь в тестуванні-онлайн тощо.

Сподіваємось, що участь випускників у цьогорічному іспиті  буде успішнішою, тож бажаємо їм досягти максимальних результатів і стати студентами омріяних закладів вищої освіти.

 

Альбом: Підготовка до ДПА та ЗНО триває Альбом: Підготовка до ДПА та ЗНО триває Альбом: Підготовка до ДПА та ЗНО триває
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2569 | Переглядів: 73Дата публікації: 14:04 07.05.2018