Очне навчання для вчителів англійської мови
Очне навчання для вчителів англійської мови

Поділитися новиною:

Очне навчання для вчителів англійської мови

4–6 червня 2018 року на базі Берездівського НВК відбулося очне  навчання вчителів англійської мови Славутського району та Берездівської ОТГ, які будуть працювати у перших класах у 2018 – 2019 н. р. за програмою  Нової української школи.

Очне навчання проводили тренери Юлія Шевчук, учитель англійської мови Славутського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей "Успіх" та Олена Гуменюк, учитель англійської мови Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Хмельницької області, які пройшли відповідну підготовку протягом 2017/2018 навчального року, організованою Британською Радою в Україні, Гете-Інститутом в Україні та Посольством Франції в Україні.

Наступним етапом є обов'язкове проходження онлайн  курсів для теоретичної підготовки вчителів англійської мови на  освітньому ресурсі Британської Ради в Україні.

 Олена Пшевлодська, методист РМК

 

Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови Альбом: Очне навчання для вчителів англійської мови
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/2684 | Переглядів: 37Дата публікації: 13:59 07.06.2018