День козацтва 2018
День козацтва 2018

Поділитися новиною:

День козацтва 2018

 14 жовтня в Україні святкується День українського козацтва та День захисника Вітчизни. Проходило районне спортивне свято 18 жовтня на базі Хоровецького НВК. Гарного сонячного дня було гамірно і велелюдно у дворі та на спортивних площадках  цього навчально-виховного комплексу. Сюди приїхали команди навчальних закладів району на чолі з вчителями фізичної культури. На свято завітали голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, голова Славутської районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович,  заступник голови  Славутської районної державної адміністрації Притуляк Петро Петрович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної Бойчак Дмитро Володимирович,  голова Хоровецької сільської ради Поліщук Яків Михайлович, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту населення Крупецької ОТГ Зубова Жанна Олександрівна.

З вітальним словом до присутніх звернулись голова РДА Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк, заступник голови РДА Петро Притуляк та сільський голова Яків Поліщук, які привітали учнів та всіх присутніх з святом і побажали учасникам спортивних змагань перемоги.

В програмі свята були змагання з гирьового спорту,  настільного тенісу, міні-футболу, футболу  та естафети «Козацькі розваги».

В змаганнях з футболу прийняли  участь команди юнаків Крупецького ліцею,  Миньковецького,  Старокривинського, Улашанівського, Хоровецького НВК та Цвітоського НВО. Команди були поділені на дві групи – по три в кожній. В результаті змагань в групах за ІІІ місце змагалися команди  Старого Кривина та Цвітохи. З рахунком 1:0 перемогли учні Старокривинського НВК.  За І-ІІ місце змагались команди з Крупця та Улашанівки. Основний час закінчився з рахунком 0:0. Переможця цих змагань визначили тільки за серією пенальті. Влучнішими були учні Крупецького ліцею. З рахунком 3:1 вони святкували перемогу. Переможці і призери були нагороджені грамотами.

Змагання з міні-футболу проходили серед юнаків середньої школи, в яких взяли участь команди Варварівського, Жуківського, Головлівського, Губелецького, Лисиченського,  Перемишельського НВК та команда Районної ДЮСШ (відділення с. Цвітоха). Команди були поділені на дві групи.

В результаті групових змагань за ІІІ місце зустрілись команди Варварівки та Жукова. З рахунком 3:0 перемогли юнаки з Жукова. За  І – ІІ місце  змагались юнаки з Губельців та Лисичого. З рахунком 1:0 перемогу святкували юні футболісти Губелецького НВК.  Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту  РДА..

В змаганнях з настільного тенісу прийняли участь 11 юнаків та 10 дівчат. Серед юнаків місця розподілились таким чином: І місце – Павлюк Богдан (Хоровець), ІІ місце – Ляшук Віталій (Миньківці), ІІІ місце – Зелінський Андрій (Лисиче). Вони були нагороджені грамотами та медалями.  Серед дівчат І місце зайняла Голотюк Ірина(Хоровець),  ІІ –Яковчук Діана (Жуків), ІІІ – Чулій Юлія  (Крупець). Юні тенісистки нагороджені грамотами та медалями.

В гирьовому спорті прийняло участь п’ять юнаків. Пудову гирю найбільшу кількість разів (43) підняв учень Хоровецького НВК Зінчук Іван. ІІ місце зайняв Шеремета Вадим з Миньковець (29р). Третім став з результатом 25 разів Гнатюк Максим з Цвітохи. Наші силачі були нагороджені грамотами та медалями відповідного ступеню.

В «Козацьких розвагах» прийняли участь команди  10 навчальних закладів. В результаті п’яти естафет спритнішими виявилися учні Хоровецького НВК. ІІ місце посіли юні спортсмени  з Лисичого, ІІІ – Улашанівка. Переможець та призери нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Молодці!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3075 | Переглядів: 510Дата публікації: 13:46 19.10.2018