Професійний розвиток педагога в умовах сучасних змін

Поділитися новиною:

Професійний розвиток педагога в умовах сучасних змін

27 листопада  2018 року відбувся методичний коучинг для вихователів закладів дошкільної освіти району та Крупецької сільської ради з теми "Сучасні підходи до організації освітньої роботи у  закладі дошкільної освітиі”, який проведено на базі Лисиченського закладу дошкільної освіти «Світлячок». Директором, Чабановою Галиною Юхимівною, підготовлено  змістовну презентацію про роботу освітнього закладу.

Підтеми засідання:  "Професійний розвиток педагога в умовах сучасних освітніх змін", "Інтеграція – провідна ідея освітнього процесу", "Сучасні технології розвитку продуктивного мислення".

Мета засідання – опрацювати  нові підходи до організації освітнього процесу щодо гармонійного розвитку особистості дитини у період дошкільного дитинства та старту шкільного життя.  Присутні отримали щире задоволення від перегляду інтегрованого занняття «Майстри Казкової  країни», яке провела  з вихованцями чудовий  вихователь Ганджій Ірина Володимирівна.

 Методист з питань дошкільної освіти ознайомила присутніх з сучасними освітніми  європейськими технологіями:

-Проект Естонії «Читацьке гніздо»(буккроссинг);

Технологія «Стіни, які говорять», або своєчасне перетворення освітнього простору ЗДО;

Філософія італійської методики Редджіо Емілія (6 правил виховання «Діти творці і колеги» , виховання і навчання  дітей разом з громадкістю)  (з 3-6-ти років);

Міжнародний проект «5 стихій за С.Кнейпом»  (космогонія- повітря, вогонь,  вода, земля,  ефір);

Датська технологія «Звільнитись від цькування!»  («Дитячий садок без насилля»);

Розвивальні ігри В.Воскобовича, В.Кайє, кола Луллія ( ігри «Геоконт» кольорові кнопки на дошці),  гра  «Диво-стільники».

Американська технологія формування толерантності та навичок поведінки в мінливому полікультурному середовищі за допомогою технології «Persona Dolls» (Лялька як персона);

STREAM – освіта для дошкільників (Формування культури інженерного мислення);

 Освітні ситуації в практиці ЗДО;

Едьютеймент – навчання як розвага;

Сторітеллінг – уміння розповідати історії.

Лариса Рогальська, методист

Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3193 | Переглядів: 574Дата публікації: 14:57 27.11.2018