Засідання методичної ради
Засідання методичної ради

Поділитися новиною:

Засідання методичної ради

03 січня 2019 року в залі центральної районної бібліотеки відбулось чергове розширене засідання методичної ради районного методичного кабінету, на яке були запрошені заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. В засіданні взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Бойчак Д.В., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення   Крупецької сільської ради Зубова Ж.О.

Розглядалося питання «Про виконання Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, навчальних програм з української мови та підготовки випускників 2019 року до державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання».

Ми вже повідомляли, що 01 грудня 2018 року Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти в Крупецькому НВК проводилось діагностичне тренувальне тестування з української мови за завданнями на бланках А та Б для випускників закладів  освіти об’єднаних територіальних громад та Славутського району.

Отож було детально проаналізовано результати цього тестування випускників  закладів загальної середньої освіти району і Крупецької сільської ради, співставлено  з навчальними досягненнями, оціненими вчителями  української мови і літератури протягом І семестру 2018/2019 навчального року.

Під час  обговорення проекту рішення методичної ради  акцентувалась увага на пошуку причин низької результативності тестування, а також – на вжиття заходів щодо виконання Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, навчальних програм з української мови в повному обсязі, розв’язання завдань узагальнення та систематизації знань випускників старшої школи шляхом компетентнісного підходу з метою успішного складання ними державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 

 

Альбом: Засідання методичної ради
Альбом: Засідання методичної ради
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3299 | Переглядів: 349Дата публікації: 19:58 03.01.2019