«Учитель року 2019» (обласний етап)
«Учитель року 2019» (обласний етап)

Поділитися новиною:

«Учитель року 2019» (обласний етап)

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки  на ІІ етапі (обласного) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2019" у номінації «Основи здоров’я» в м. Хмельницькому презентувала  Бризіцька Світлана Миколаївна, учитель Хоровецького начально-виховного комплексу, переможець районного конкурсу у номінації «Основи здоров’я».

23-24 січня 2019 року учасниця змагалася у таких випробовуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», за  результатами вийшла в 12-ку кращих педагогів області серед 25-ти учасників та була запрошена до відбіркового етапу.

У ході обласного конкурсу Світлана Миколаївна  щедро ділилася із колегами своїми педагогічними здобутками, демонструвала нові педагогічні ідеї, креативність, творчий підхід, широкий спектр методів, форм, засобів, педагогічних прийомів. Конкурс відкрив їй нові можливості та великі перспективи, став ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, школою самоствердження і самовираження. Вона отримала величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрила свій потенціал та інноваційні професійні здібності.

Відділ освіти, молоді та спорту, районний методичний кабінет щиро вітає Вас, Світлано Миколаївно, з високими досягненнями! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії Учителя – творінні добра! Нехай кожен день приносить  Вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців!

 

Світлана Рудик, методист РМК

Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3366 | Переглядів: 619Дата публікації: 16:10 06.02.2019