Нова українська школа-нові підходи до навчання
Нова українська школа-нові підходи до навчання

Поділитися новиною:

Нова українська школа-нові підходи до навчання

Концепція Нової української школи має визначальний вплив на удосконалення методів, методик, засобів навчання сучасних школярів. Як одне з наскрізних завдань сучасного освітнього процесу, зазначається у документі, є   підготовка педагога до роботи в Новій українській школі в умовах упровадження нових освітніх стандартів    та формування сучасного освітнього середовища.

22 лютого  2019 року  було проведено  міні-Ed Camp (не) конференцію  учителів  1-их класів, які  розглянули проблему "Нова українська школа-нові підходи до навчання. Освітня майстерня вчителя НУШ".

Як облаштувати освітнє середовище, як активізувати пізнавальну діяльність учнів, формувати комунікативні уміння, математичні знання засобами гри та візуалізації - ось перелік актуальних питань, які педагоги опрацювали  через призму набутого досвіду та з врахуванням новітніх вимог. Важливою частиною роботи (не) конференції  були  представлені відеоролики та презентації   «агентів змін»  у творчому   професійному  взаємообміні   «Педагогічний челендж».

Учителі приділили увагу дотриманню методичних вимог щодо проведення динамічних пауз,ранкових зустрічей,  як одного з ефективних методів забезпечення оптимізації рухової активності школяра та попередження втоми.

 Присутні познайомились з супервізором(наставником) по впровадженню Концепції НУШ Аврамчук Валентиною Миколаївною, заступником директора з виховної роботи Цвітоського НВО, Улашанівської ОТГ.      

Змінюється час. Міняються діти, учителі, батьки. Школа теж змінює свої орієнтири. Тому вислів «Не дитина для школи, а школа для дитини»  на сьогодні  є дуже актуальним. 

Хочеться подякувати всім колегам  за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і кропітку працю. Ваша працездатність, націленість на досягнення кінцевого результату, здатність приймати рішення, комунікабельність, доброзичливість, терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх учнів - захоплює.

Шановні колеги! Бажаємо успіхів у оволодінні новими ідеями, впевненості у власних силах, натхнення та творчих злетів.

     

 

Лариса Рогальська, методист РМК

Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3421 | Переглядів: 479Дата публікації: 14:31 22.02.2019