На шляху інтеграції України до ЄС
На шляху інтеграції України до ЄС

Поділитися новиною:

На шляху інтеграції України до ЄС

З метою відзначення в закладах загальної середньої освіти району Дня Європи та більш широкого ознайомлення  здобувачів освіти  із сутністю та роллю Європейського Союзу в сучасному світі на базі Улашанівського  та Миньковецького навчально-виховних комплексів проведено серед здобувачів освіти  9-10-х класів диспут «Що для мене означає бути громадянином європейської держави?». Класними керівниками  Іванівського, Головлівського  та Жуківського навчально-виховних комплексів в травні організовано перегляд документальних фільмів про країни Європейського Союзу та перспективи України. В шкільних бібліотеках Старокривинського  та Хоровецького  навчально-виховних комплексів проведено книжкові виставки та огляди літератури на тему: «Україна у контексті сучасних геополітичних реалій».

Вчителями історії Лисиченського,  Миньковецького та Губелецького  навчально-виховних комплексів проведено уроки з історії  «Співробітництво та перспективи України та Європейського Союзу». Здобувачі освіти 8-10-х класів Улашанівського, Перемишельського та Головлівського навчально-виховних комплексів  підготували презентаційні програми про територіальний, політичний устрій країн Євросоюзу та культурні особливості цих держав.

Вчителем історії Цвітоського навчально-виховного об’єднання підготовлено та проведено із здобувачами освіти 10-11-х класів конференцію  на тему : «Україна в процесі євроінтеграції. Молодь на шляху подолання бідності». Здобувачів освіти 5-7-х класів Іванівського, Хоровецького  та Перемишельського навчально-виховних комплексів  було залучено до участі в  конкурсі малюнку  «Європа очима дітей».

Шкільними бібліотекарями Улашанівського  та Старокривинського  навчально-виховних комплексів підготовлено  казкову виставу «Герої казок країн Європи».   Вчителями історії  та географії  Старокривинського навчально-виховного комплексу проведено інтегрований урок «Пізнаємо Європу через її культурне надбання». Керівником Губелецького навчально-виховного комплексу для здобувачів освіти 6-9-х класів проведено на базі районної бібліотеки урок-екскурсію  «Відкриваємо Європу». Класними керівниками Жуківського, Лисиченського та Хоровецького навчально-виховних комплексів  запрошено здобувачів освіти 9-11-х класів до участі в  диспуті з питань національних культурних традицій народів Європи.

                                                                             Тетяна Фелонюк, методист РМК

Альбом: На шляху інтеграції України до ЄС
Альбом: На шляху інтеграції України до ЄС
Альбом: На шляху інтеграції України до ЄС
Альбом: На шляху інтеграції України до ЄС
Альбом: На шляху інтеграції України до ЄС
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3627 | Переглядів: 506Дата публікації: 14:01 21.05.2019