Оздоровча кампанія «Літо-2019»
Оздоровча кампанія «Літо-2019»

Поділитися новиною:

Оздоровча кампанія «Літо-2019»

З приходом літніх канікул у кожного школяра виникає питання: чим зайнятися у вільний час? Де те місце мрій, в якому немає уроків, поганих оцінок, де чекають ігри: веселі, пустотливі, де багато друзів, які поважають тебе та розуміють, куди хочеться бігти з цікавістю та радістю?

Літні канікули займають значну частину вільного часу дітей. Цей період найсприятливіший для розвитку їх творчого потенціалу, вдосконалення особистих можливостей, доручення до цінностей культури, втілення намічених планів, задоволення інтересів. Це час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення використаних сил, зняття нагромадженої за рік напруги, зміцнення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей, отже прожити його треба так, щоб всім – і дітям, і тим, хто буде організовувати відпочинок було цікаво.

 З 03 червня 2019 року розпочали роботу 4 пришкільні табори з денним перебуванням дітей, що функціонують на базі Миньковецького, Улашанівського, Хоровецького навчально-виховних комплексів та Цвітоського навчально-виховного об’єднання. У таборах з денним перебуванням дітей функціонуватиме одна відпочинкова зміна тривалістю 14 днів, вартість харчування однієї дитини в день становить 12 грн.

Відпочинком планується охопити 200 дітей, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей, діти військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Для надання відпочинкових послуг у пришкільних таборах з денним перебуванням заплановано використати 33,6 тис. грн., у тому числі 15,6 тис. грн. позабюджетних коштів. Утримання пришкільних таборів з денним перебуванням дітей здійснюватиметься також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

У зазначених таборах для дітей буде організовано щоденне гаряче харчування, заплановано проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи.

Славутською райдержадміністрацією спільно з Департаментом соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації проводиться спільна робота щодо направлення дітей в табори державного підпорядкування (ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» та Міжнародний дитячий центр «Артек»). З початку цього року у зазначених таборах вже оздоровлено 7 дітей пільгових категорій. Також заплановано оздоровлювати дітей пільгових категорій в таборах обласного підпорядкування.

Слід зазначити, що на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій буде виділятися субвенція з бюджетів сільських рад.

Відділом освіти, молоді та спорту спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, комунальним підприємством «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводиться робота щодо направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення в санаторії обласного підпорядкування.

Завдяки злагодженій роботі усіх установ та організацій, що залучаються до організації та проведення оздоровчої кампанії 2019 року, та за умови належного фінансування вдасться охопити оздоровчими та відпочинковими послугами якомога більше дітей шкільного віку.

Тож бажаємо всім сонячного літа та чудового відпочинку!

 

                                                                                          Світлана Гримач, головний спеціаліст 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/3687 | Переглядів: 7681Дата публікації: 14:23 03.06.2019