Відкриття меморіальної дошки
Відкриття меморіальної дошки

Поділитися новиною:

Відкриття меморіальної дошки

За сприяння відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА 4 жовтня у Крупецькому НВК відбулося відкриття меморіальної дошки Олександру Гуменюку

   За сприяння відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА 4 лютого у Крупецькому НВК відбулося відкриття меморіальної дошки Олександру Гуменюку –  герою, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, захищаючи цілісність і недоторканість нашої держави. На урочистостях, окрім учнів та учителів, були присутні рідні, друзі Олександра, жителі села,  голова Славутської  районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович,  голова Славутської  районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Дмитро Володимирович, в.о. завідуючої методичним кабінетом Зубова Жанна Олександрівна, представник народного депутата Р.Мацоли Васильєва Людмила, сільський голова Михалюк Валерій Анатолійович.

Захід розпочався проникливими словами ведучих про тяжкі часи, які нині переживає наша держава, а потім, з уст кожного, звучав Гімн України. 

Хто знав, що на нашій землі трапиться таке лихо, хто міг сподіватися, що в серці Європи будуть гинути люди, захищаючи свою Батьківщину? Сьогодні ідуть з життя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.

Відкрили меморіальну дошку голова Славутської  районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович та голова Славутської  районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович.

Після відкриття дошки отець Павло освятив її та помоливсь за упокій душі загиблого воїна-героя.

Багато слів скорботи було сказано під час урочистостей. Виступаючі висловили велику вдячність батькам та сім’ї Гуменюка О.П.  за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя. До сліз вражали слова, які злітали з уст  Наталі, доньки Олександра .

Після хвилини мовчання, якою вшанували героя, до меморіальної дошки поклали квіти і запалили свічки.

Відтепер всі ми, переступаючи поріг школи, будемо зустрічатися з  поглядом нашого земляка Олександра, будемо запитувати самих себе: «А що я зробив для своєї Батьківщини?». Ми повинні бути гідними нашого героя. 

Альбом: Відкриття меморіальної дошки Альбом: Відкриття меморіальної дошки Альбом: Відкриття меморіальної дошки Альбом: Відкриття меморіальної дошки
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/391 | Переглядів: 192Дата публікації: 10:29 10.02.2016