Мала академія наук
Мала академія наук

Поділитися новиною:

Мала академія наук

Учасниками ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали 15 учнів Славутської районної філії МАН.

   Юні науковці презентували свої дослідницькі роботи у відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, математики, технічних наук, наук про Землю, екології та аграрних наук, хімії та біології.

13 лютого 2016 року наші «манівці» взяли участь в написанні контрольних робіт з базової дисципліни, а  14 лютого  відбувся захист проектів.

Оцінювання кожного учасника проводилось в три етапи:

  • заочне оцінювання роботи;
  • оцінювання з базової дисципліни;
  • захист роботи.

Згідно якого кожний  учасник набрав певну кількість балів:

 

Учень

 

Навчальний заклад,

клас

Секція

Заочне оцінювання робіт

Оцінювання з базової дисципліни

Захист робіт

Загальна кількість балів

Левонтюк Лейла Емірівна

Малоскнитський НВК

9 клас

Фольклористика

8,7

6

34

48,7

Дячук Наталія Леонідівна

Ганнопільський НВК,

11 клас

Мистецтвознавство

12,7

22,5

30

65,2

Сухомяс Юлія Олегівна

Полянський НВК,

11 клас

Англійська мова

16,7

3,2

18

37,9

Мазур Владислав Іванович

Іванівський НВК,

9 клас

Історія України

14

-

-

14

Берестова Марина Вікторівна

Миньковецький НВК,

10 клас

Історичне краєзнавство

19,3

8,0

41

68,3

Гундерук Дмитро Анатолійович

Довжківський НВК,

11 клас

Всесвітня історія

17,7

7

30

54,7

Пігольчук Олег Валентинович

Горицький НВК,

10 клас

Географія та ландшафтознавство

10

8

36,3

54,3

Лукащук Ганна Андріївна

Ганнопільський НВК,

10 клас

Технологічні процеси та перспективні технології

11

1

36

48

Ліщук Дарина Олексіївна

Цвітоське НВО,

9клас

Математика

10,7

14

35

59,7

Тарасюк Дарина

Олегівна

Крупецький НВК,

9 клас

Теоретична фізика

16

20

42

78

Кравчук Дмитро Олександрович

Губелецький НВК,

9 клас

Загальна біологія

12

11,5

30

  53,5

Тимчук Олександр Сергійович

Цвітоське НВО,

9клас

Зоологія, ботаніка

7,7

11,25

30

48,95

Чернюк Світлана Юріївна

Улашанівський НВК,

10 клас

Психологія

14,3

12

22

48,3

Денисенко Наталія Сергіївна

Полянський НВК,

11 клас

Екологія

13,7

6,5

25

45,2

Сваричевський Артем Михайлович

Полянський НВК,

10 клас

Лісознавство

  17,7           

1,5

37

  56,2

Серед них маємо переможця (ІІІ місце):

-  Тарасюк Дарина Олегівна, учениця 9 класу Крупецького НВК, з темою дослідження «Інсоляція в приміщеннях навчальних та дошкільних закладів», секція теоретична фізика,  керівник Зубова Жанна Олександрівна.

     Переможець та кожен учасник ІІ етапу конкурсу-захисту МАН отримає диплом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

     Вітаємо наших учасників та переможця!!!

 

Альбом: Мала академія наук Альбом: Мала академія наук Альбом: Мала академія наук
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/418 | Переглядів: 151Дата публікації: 09:09 22.02.2016