Свято в Губельцях
Свято в Губельцях

Поділитися новиною:

Свято в Губельцях

18 лютого на базі Губелецького навчально – виховного комплексу відбулося засідання школи молодого вчителя.

   У роботі її  взяли участь вчителі з Малого Скнита, Цвітохи, Старого Кривина, Варварівки, Жукова,Довжок.

Тема :Удосконалення професійної компетентності вчителів української мови та літератури засобами сучасних освітніх технологій

   « Одна вона у нас така - уся співуча і дзвінка» - така виховна мета підсумкового уроку з теми « Прикметник», який провела Людмила Олександрівна Кирильчук  - вчитель української мови та літератури Губелецького НВК.

   Урок - брифінг мав на меті систематизувати знання учнів про прикметник, граматичні категорії, виховання патріотичних почуттів , а саме: гордості за нашу мову, за барвінковий світ українського слова, яким Бог благословив нас навіки.

   На початку уроку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Вони захищали честь, свободу українців, можливість розквіту державної мови, бажання оживляти серця і душі красою рідного українського слова.

   Група «Літературознавці» презентувала щирі слова українських поетів про мову. «Дослідники» систематизували знання про ступені порівняння, редагуючи словосполучення, а « Практики» брали участь у грі » Будь уважним».

   Активними на уроці були Аня Щаслива, Ярослав Колодніцький, Богдан Зибцев, Тамара Слободенюк та Настя Василюк.  Аналізуючи і творячи, роздумуючи та повторюючи прикметник , шестикласники засвоювали найголовніше: «Доки є в нас рідна мова, доти ми - народ».І тому таким щирим і вразливим вийшов сенкан, складений учнями:

 

     Мова.

Рідна, барвінкова.

Переливається, єднає, дзвенить.

Єдина і найцінніша.

        Доля.

   У кінці  уроку всі були вражені флешмобом  «За що я люблю рідну мову», під час якого учні показали вміння обґрунтовано висловлювати власні думки

    Яскравим продовженням уроку став виховний захід  «Мово рідна, росту я крізь тебе». Вражало все: і святкове українське вбрання, і яскраві стінгазети  про рідну мову, і активність усіх діток. А ще - атмосфера гордості, урочистості, небайдужості. Звучали пристрасні слова відомих українських поетів про мову, патріотичні пісні, частівки  про берегиню народу, гуморески. Зачарував  пісенний діалог мами (Т.В.Кравчук ) з дітками, спів третьокласниці  Юлі Овчарук, гра на бандурі Оксани Малявчик     , на сопілці - Насті Василенкової .Захопив танок у виконанні дівчаток(кер.Т.В.Квятківська ).

    Активними при проведенні заходу були Марія Власюк, Олександр Ніколюк, Максим Михальов, Вікторія Гавриленко. Гарному святковому дійству завдячують вчителям  рідної мови Л.О.Кирильчук, О.О.Семенюк, а  вони щиро дякують  вчителям О.І.Люстерник, І.О.Ковалінській, К.В.Опанасюк, педагогам - початківцям за співпрацю.

    У рамках семінару відбувся творчий звіт вчителя, який атестується. Людмилі Олександрівні Кирильчук є що показати молоді, є чим похвалитися. Щороку учні  перемагають на районних, беруть участь в обласних, Всеукраїнських  конкурсах та олімпіадах. Лише за останні роки школу прославили Марина Мирончук, Максим Дебич, Тетяна Ніколюк, Марія Власюк, Ольга Щаслива…Усі вони - хороші учні ерудованого вчителя Л.О.Кирильчук. У її очах горить непогасний вогонь людяності , щедра душа її наповнена теплом, а серце віддане дітям.

    Низький уклін і щирі слова подяки від райво та вчителів  почула Г.І.Гарбарук, незмінний керівник школи молодого вчителя ,бо й на цьому засіданні ділилася досвідом,давала настанови щодо навчання та виховання учнів. Упроцесі роботи були підняті проблеми підготовки до ДПА та ЗНО.

    Щира подяка директору школи Кирильчуку Р.М.за  прекрасну презентацію закладу, за постійну увагу до  проведення школи молодого вчителя,за створення атмосфери добра і творчої співпраці.

                          Т.М.Кусок, методист РМК

 

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/419 | Переглядів: 150Дата публікації: 10:06 22.02.2016