Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК
Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК

Поділитися новиною:

Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК

17 лютого на базі Улашанівського НВК було проведено заняття школи молодого вчителя на тему «Розвиток творчої активності учнів на уроках хімії та біології».

   Присутні на занятті ШМВ 8 вчителів відвідали урок біології в 6 класі, який проводила вчителька Нікітчук Н.Г. і урок хімії у вчительки Кубринюк Ю.В.. Про основні методи, форми, засоби розвитку творчої активності учнів розповіла методист Районного методичного кабінету Жур. Г.М.

   Своїм досвідом роботи з питання активізації розумової діяльності учнів, розвитку їх творчих здібнеостей поділилися Парфенюк Л.М. – вчителька біології Губелецького НВК, Карнафель К.М. – вчителька хімії Великоскнитського НВК, Генгарук С.А. – вчителька хімії і біології Полянського НВК.

   Цікавий виховний захід підготували вчителі Нікітчук Н.Г. та Кубринюк Ю.В. на тему «Шоу ерудитів».

    Активну участь в проведенні заняття ШМВ приймала заступник директора з навчальної роботи Денисюк Л.О., заступник директора з виховної роботи Маншилін Г.А.

     Дякуємо за гарні умови, які були створені для проведення заняття. 

Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК Альбом: Школа молодого вчителя в Улашанівському НВК
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/424 | Переглядів: 210Дата публікації: 09:50 23.02.2016