Пам’яті Героїв Небесної Сотні
Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Поділитися новиною:

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2016 року біля пам’ятника Героям Небесної Сотні в с. Ногачівка відбувся

   19 лютого 2016 року біля пам’ятника Героям Небесної Сотні в с. Ногачівка відбувся мітинг за участю заступника голови райдержадміністрації П.П. Притуляка, керівника апарату райдержадміністрації І. Крутенчука,  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, учнів Ганнопільського та  Жуківського НВК. Відзначення другої річниці подій на Майдані пройшло під гаслом «Небесна Сотня. На сторожі гідності». Присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання. Після мітингу відбулася урочиста церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника та до могили  загиблого учасника АТО Ознамця Володимира Володимировича, уроженця с. Ногачівка.

   22 лютого 2016 року в Крупецькому навчально-виховному комплексі відбувся районний захід вечір-реквієм  приурочений пам’яті Небесної Сотні. На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Притуляк П.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бойчак Д.В. Ведучі заходу-реквієму нагадали присутнім про хід подій Революції Гідності 2013-2014 років – розстріл людей, чиї імена навічно закарбовані в скрижалі української історії й кого завжди будуть пам'ятати, як Небесну Сотню, яка своїм життям заплатила за свободу для мільйонів українців. У загальноосвітніх навчальних закладах проведено єдиний урок, який розпочався виконанням Державного Гімну України. На загальношкільних тематичних лінійках, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні слухали про події на Майдані 2014 року, про подвиг загиблих та про їх внесок у захист демократичних цінностей та свобод в Україні. Були названі конкретні імена загиблих, показано їх фото та документальні фільми про героїв з Хмельниччини. Проведено цикл заходів щодо відзначення Дня Героїв Небесної Сотні: це усні журнали «Герої не вмирають» серед учнів 9-11 класів; уроки пам’яті Героїв Небесної Сотні для учнів 1-4 класів; виховні години «Герої нашого часу» з учнями 5-8 класів. У шкільних бібліотеках школярі ознайомилися із книгами українського поета Кості Оверченка «Майдану віщий грім», до якої увійшли вірші, народжені останніми трагічними подіями в Україні, а також поезії про минулу війну та  «У війні за Україну», де представлені спогади командирів батальйонів, які беруть участь у бойових діях в зоні проведення АТО.

   Усі загальноосвітні навчальні заклади долучилися до заходів, гідно їх вшанували, згадати світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, які зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Рудик С.П., методист РМК

Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні Альбом: Пам’яті Героїв Небесної Сотні
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/425 | Переглядів: 172Дата публікації: 10:23 23.02.2016