Пізнаймо в серці рідне слово
Пізнаймо в серці рідне слово

Поділитися новиною:

Пізнаймо в серці рідне слово

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Традиційно в Крупецькому НВК з метою шанобливого ставлення до  рідної мови, прищеплення любові до слова 23 лютого було проведено літературно-музичну композицію «Пізнаймо в серці рідне слово».

Під час заходу лунали  вірші про рідну мову, слово, звучали пісні «Гімн рідній мові», «Українська мова», «Краща мова єднання».  Своєрідною родзинкою заходу стала інсценізація легенди «Як виникли слова».

Для кращого пізнання та вивчення рідної мови у залі було створено  книжкову виставку-презентацію  «Мова – життя духовного основа.

 Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

ДЖЕРЕЛО

Альбом: Пізнаймо в серці рідне слово Альбом: Пізнаймо в серці рідне слово Альбом: Пізнаймо в серці рідне слово Альбом: Пізнаймо в серці рідне слово Альбом: Пізнаймо в серці рідне слово
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/431 | Переглядів: 154Дата публікації: 13:34 25.02.2016