Підсумки конкурсу «Вихователь року-2016»
Підсумки конкурсу  «Вихователь року-2016»

Поділитися новиною:

Підсумки конкурсу «Вихователь року-2016»

Святий обов’язок і почесна місія працівників дошкільних навчальних закладів- створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина.

Але для цього  треба виплекати ніжні паростки своєї мрії теплом серця, посадити їх на благодатній ниві колективної думки, напоїти з джерела мудрості і творчості- і тоді вона обов’язково стане реальністю.

    Вихователі – абсолютна категорія людей. У них в руках саме початок дитячого життя і їх головне завдання- створити умови для радісного проживання дітьми їх дитинства, щоб кожен з них відчував і знав, що він любима , бажана і потрібна у цьому світі дитина.   

               24-25 лютого у Ганнопільському та Крупецькому ДНЗ  відбулася святкова церемонія  професійного  талант-шоу «Вихователь року-2016» в якому взяли участь 18 педагогів дошкільних навчальних закладів району.  Цей конкурс є загальнодержавним і спрямований на сприяння підвищення престижності праці вихователів   дитячих закладів. 
             Слова ведучих святкового дійства  звучали красиво, виводячи основну суть роботи "винуватців" урочистостей: "Вихователі мають справу з найскладнішим, найдорожчим, що є в житті - вихованням людини. Від них, від їх уміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров'я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період. Благополучне дитинство залежить і від вихователя, його терпіння й уваги до внутрішнього світу маленької людини…"..

    Ми  щиро дякуємо  всім фахівцям  дошкільної освіти району, які взяли участь у різних завданнях в рамках районного Конкурсу «Вихователь року-2016».

 Переможцями Конкурсу визначено:

-І місце-Яковлєву Жанну Антонівну, вихователя Улашанівського НВК;

-ІІ місце- Ворощук Олену Михайлівну, вихователя Крупецького НВК;

-ІІ місце- Кордиш Валентину Миколаївну, вихователя Полянського НВК;

-ІІІ місце-Баланчук Любов Вікторівну, вихователя Губелецького НВК;

-ІІІ місце-Андрощук Ірину Вікторівну, вихователя Перемишельського НВК.

     З приємністю  відмітити позитивну роботу з питань організації та участі в Конкурсі вихователів- учасників всіх інших дитячих садочків ( за креативність, за творчість, за використання новітніх технологій).  
             Святкові  номери підготували  вихованці дитячого садочку  "Сонечко».

    Освітянську дошкільну спільноту привітала в.о. завідувача РМК Зубова Ж.О.

              Завершилося свято у взаємних поздоровленнях та вдячності за вдало  проведений конкурс та у сподіваннях на зустріч у наступному році - з новими здобутками, професійними напрацюваннями та безцінним досвідом.

     Ми пишаємося успіхами наших колег, які з любов’ю та розумінням       «виплітають візерунки щастя своїх вихованців».

 Нових Вам творчих, професійних звершень!

 

  Методист Рогальська Л.М.   

Альбом: Підсумки конкурсу  «Вихователь року-2016» Альбом: Підсумки конкурсу  «Вихователь року-2016» Альбом: Підсумки конкурсу  «Вихователь року-2016» Альбом: Підсумки конкурсу  «Вихователь року-2016» Альбом: Підсумки конкурсу  «Вихователь року-2016»
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/460 | Переглядів: 163Дата публікації: 16:05 10.03.2016