Говорили англійською
Говорили  англійською

Поділитися новиною:

Говорили англійською

Відповідно до заходів на виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні»

    29 березня 2016 року на базі Киликиївського НВК проведено районний семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему «Особливості навчання учнів старших класів при підготовці до державної підсумкової атестації  та зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови».

      Директор навчального закладу Радченя Л.М. відкрила семінар, презентувала школу та виставку робіт талановитих учнів під супровід народних мелодій у виконанні   духового  оркестру  під керівництвом  Добринчука В.В.

         Майстер-клас з впровадження сучасних методів і форм роботи з використанням новітніх технологій у роботі вчителів іноземної мови для  підготовки  учнів до ДПА та ЗНО, підготовлений  вчителем  англійської мови цього закладу Святелик С.В.,  створив атмосферу іноземного середовища.                 

       За круглим столом «Spice up Your Exam Preparation with Oxford University Press» учасники семінару  мали  можливість не тільки поспілкуватися  англійською мовою з колегами із 18 шкіл, а й порівняти вимову одного і того ж слова в різних англомовних країнах, опрацювати методичні рекомендації щодо складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО, провести порівняльний аналіз принципів навчання між традиційною освітою та освітою ХХІ століття.

        Найактивнішими були Кмитюк О.М. (вчитель Улашанівського НВК), Тарасюк Т.А.(вчитель Крупецького НВК), Шурхно Н.Ф. (вчитель Дяківського НВК), Горбатюк Н.В. (вчитель  Перемишельського НВК) та наймолодші учасники семінару Стаднік Н.А. (вчитель Цвітоського НВК), Скрипнік А.С. (вчитель Іванівського НВК) та Пшевлодська О.А. (вчитель Полянського НВК – переможець районного етапу всеукраїнського конкурсу ”Учитель року - 2016“ в номінації ”Англійська мова“).

           Учасники семінару вдячні  вчителю англійської мови Святелик С.В., учням та колективу Киликиївського НВК на чолі із директором Радченею Л.М. за теплу та творчу атмосферу, яка вселяє віру в те, що буде мир і все в нас буде гаразд.

Альбом: Говорили  англійською
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/507 | Переглядів: 151Дата публікації: 09:40 05.04.2016