Скайп-зустріч Єланець-Крупець
Скайп-зустріч Єланець-Крупець

Поділитися новиною:

Скайп-зустріч Єланець-Крупець

Сучасні інформаційні технології нині активно впроваджуються в бібліотечну практику.

    Останнім часом бібліотеки усе більше використовують Інтернет, щоб розширити  спектр своїх послуг. Послугою, запровадженою в практику роботи бібліотеки є Skype-спілкування.

   У стінах Славутської районної бібліотеки відбулася віртуальна скайп-зустріч  «Всі ми діти твої , Україно» між учнями 6-8 класів смт Єланець Миколаївської області та нашого навчального закладу.

    У режимі онлайн діти спілкувалися між собою, не зважаючи на відстань. Під час заходу знайомилися один з одним та розповідали про походження селищ, звідки пішла назва та які історичні пам’ятки збереглися до нашого часу.  Учасники зустрічі ділилися своїми захопленнями, успіхами у навчанні, досягненнями, ділилися своїми планами на майбутнє. Також декламувалися поезії про Україну та було продемонстровано відеоролик-візитку нашого закладу.

     Атмосфера була піднесеною, адже не кожного дня випадає спілкуватися таким незвичним способом.    На кінець скайп-зустрічі учасники подякували одне одному за спілкування, побажали миру та висловили побажання проводити такі зустрічі й надалі, обмінялися контактами. 

Альбом: Скайп-зустріч Єланець-Крупець Альбом: Скайп-зустріч Єланець-Крупець Альбом: Скайп-зустріч Єланець-Крупець Альбом: Скайп-зустріч Єланець-Крупець
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/508 | Переглядів: 153Дата публікації: 10:53 05.04.2016