Засідання творчої групи вчителів англійської мови
Засідання творчої групи вчителів англійської мови

Поділитися новиною:

Засідання творчої групи вчителів англійської мови

   Відповідно до річного  плану роботи районного методичного кабінету та  з метою популяризації вивчення англійської мови 7 квітня 2016 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання творчої групи вчителів англійської мови.

   Розпочалося засідання з обміну інформацією вчителя англійської мови, вихователя  Головлівського НВК Тетерук А.В. на тему «Реалізація варіативної складової  Базового компонента дошкільної освіти через освітню лінію ”Іноземна мова”». Напередодні Аліна Василівна брала участь в проведенні обласного семінару- практикуму керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів м.Хмельницький.

   Кмитюк О.М., вчитель англійської мови Улашанівського НВК, та Тарасюк Т.А., (вч. Крупецького НВК) ознайомили присутніх із особливостями  використання комп’ютерних програм при підготовці до ДПА в формі ЗНО з іноземної мови в 11 класі та ДПА в 9 класі.

    На завершення Стаднік  Н.А., (вч. Цвітоського НВО) презентувала новинки навчальної літератури для підготовки до державної підсумкової атестації.

       Вчителі корисно провели час з колегами у дружній атмосфері. 

Тітор О.М., методист   РМК  

Альбом: Засідання творчої групи вчителів англійської мови
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/531 | Переглядів: 209Дата публікації: 15:37 11.04.2016