“Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!”
“Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!”

Поділитися новиною:

“Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!”

Під таким гаслом 21 березня 2016 року в будинку культури в с. Крупець відбувся звітний концерт творчих колективів загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів району.

    На святі були присутні Притуляк Петро Петрович, заступник голови Славутської районної державної адміністрації, Бойчак Дмитро Володимирович, начальник відділу освіти райдержадміністрації, Зубова Жанна Олександрівна, виконуюча обов’язки завідувача районного методичного кабінету та методисти Рогальська Лариса Михайлівна, Рудик Світлана Петрівна та Ткачук Василь Іванович.

  На розгляд журі були представлені 58 номерів вокального, хореографічного, інструментального, фольклорного та літературно-мистецького жанрів.        Концертну програму розпочав соліст інструментального жанру Віталій Басараб, учень 5 класу Крупецького НВК з чудовими мелодіями на сопілці «Полька дідусь» та на саксафоні «Довга дорога в дюнах».

    Неповторність вокалу демонстрували Заливанський Олег, учень 8класу Клепачівського НВК з піснею «Я сьогодні від вас від’їжджаю”; Поліщук Вікторія, учениця 4 класу Улашанівського НВК з піснею «На нашій славній Україні»; Лукащук Оксана, учениця 9 класу Малоскнитського НВК з піснею «Намалюй»; Ковальчук Ольга, учениця 9 класу Жуківського НВК з піснею «Встаньте, люди!». Високий рівень майстерності показали дует у складі Демчук Ольги та Боровської Ольги учнів Цвітоського НВО з піснею «Білі лебеді»; вокальна група дівчат Жуківського НВК з піснею «Мамина порада»; фольклорний спів у виконанні дуету у складі Бережної Катерини та Денисюк Софії учнів Крупецького НВК.

  Достойно себе представили ансамбль «Чарівний світанок» Полянського НВК  з народним стилізованим танцем; хореографічні гурти «Сузір’я” з танцями «Ползунець», «Полька Поліська», «Водограй» з танцем «Зозуля» Славутського РБДЮТ. Приємно вразили своєю майстерністю дитячий духовий оркестр Киликиївського НВК. Чудове декламування вірша Лесі Українки «І ти колись боролась, мов Ізраїль» у виконанні Денисюк Софії, учениці 6 класу Крупецького НВК. Спонукав до сміху глядачів учасник літературно-художнього клубу «Натхнення» Галєнт Андрій, учень 9 класу Лисиченського НВК з гуморескою «Баба».

     Театральні дійства дарували гостям члени гуртка «Творчий театр» Ганнопільського НВК з народною п’єсою “Невдале сватання» та драматичного гуртка «Первоцвіт» з драмою-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня».

    Щирих оплесків заслужили хор Крупецького НВК, вокальна група хлопчиків з Хоровецького НВК, дуети у складі Стельмашук Вікторії та Просяник Аліни з Варварівського НВК, Клименка Богдана та Слободенюк Вікторії з Старокривинського НВК; солісти Власюк Марія з Губелецького НВК, Чуйкевич Дарина з Перемишельського НВК; Сімонян Ангеліна з Цвітоського НВО;  читці  вірша «Чуєш, ти чекай мене» Нікітчук Дарина, учениця 8 класу Полянського НВК, уривок з поеми Т.Г. Шевченка «Катерина» Заремська Анастасія, учениця 9 класу Головлівського НВК.

   Даний захід був пронизаний національно-патріотичною ідеєю, який сприяв єднанню всіх учасників та прагнення миру на рідній українській землі.

  По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернувся Бойчак Д.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА подякував за гарну підготовку до звітного концерту та побажав талановитим учасникам невпинного руху вперед, гарних результатів на обласному рівні.

 

Рудик С.П., методист РМК 

Альбом: “Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!” Альбом: “Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!” Альбом: “Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!” Альбом: “Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!” Альбом: “Тобі, Україно, пісні солов’їні і мрії дитячі – тобі!”
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/560 | Переглядів: 239Дата публікації: 16:05 25.04.2016