ЗНО стартувало
ЗНО стартувало

Поділитися новиною:

ЗНО стартувало

Зовнішнє незалежне оцінювання утвердилося в Україні як система, яка покликана забезпечити об’єктивне вимірювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів .

   Цьогоріч ЗНО стартувало 05травня . 81 випускник з 7 навчальних закладів виконували тестові завдання з української мови та літератури. Як відомо, оцінка за завдання з української мови та твір - роздум буде зараховуватися як ДПА. За якість виконання всіх завдань зошита (і мови, і літератури, і твіру) буде вручено сертифікат відповідного зразка для вступу у вищі навчальні заклади.

   Випускникам довелося працювати над темою творчої роботи  «До чого, зрештою, треба дослухатися в житті - до розуму чи до серця».Вони викладали свій погляд на судження, наводили приклади з життя та літератури.

  Треба були знайти правильні відповіді з морфології, синтаксису, фонетики, орфографії, лексики. Питання з літератури сягнули усної народної творчості, творчості Г.Сковороди, І.Котляревського, Т.Шевченка, Панаса Мирного, інших класиків рідної літератури. Нелегким були завдання на відповідність (літературні напрями, персонажі творів, письменники).

   Хочеться надіятися, що цьогорічні випускники з честю виконають перше випробування.

   Успіхів вам, одинадцятикласники, творчих злетів і логічних суджень. Перемоги вам!

На фото: учасники ЗНО з Крупецького, Полянського, Старокривинського НВК.

Альбом: ЗНО стартувало Альбом: ЗНО стартувало Альбом: ЗНО стартувало Альбом: ЗНО стартувало
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/586 | Переглядів: 434Дата публікації: 10:24 06.05.2016