V Спортивні ігри школярів

Поділитися новиною:

V Спортивні ігри школярів

В березні в районі були проведені V Спортивні ігри школярів району 2016 року з волейболу, гандболу та футболу серед юнаків та дівчат навчально-виховних комплексів району. Змагання проводились з метою визначення найкращих спортсменів та збірних команд району для участі в V Спортивних іграх школярів області 2016 року.

    В цих спортивних іграх області наші учні прийняли участь в змаганнях з різних видів спорту. 22 березня в м. Славута проходили зональні змагання з волейболу серед юнаків. Збірна команда Районної  дитячо-юнацької спортивної школи (тренери-викладачі Поночовний М.Й. та Юрчук Ю.Г.) посіла І місце, а у фіналі серед 24 команд області ми шості. 4 квітня проходили зональні змагання з гандболу серед дівчат в м.Красилів. Команда дівчат Районної ДЮСШ (тренер-викладач Семенчук П.С.) в своїй зоні посіли ІІ місце. В підсумку в  області наші дівчата розділили 4-6 місце. Команда юнаків з гандболу  Районної ДЮСШ (тренер-викладач Семенчук П.С.) 13 квітня в м.Красилів теж зайняла ІІ місце в зоні. В області ми розділили 4-6 місце. 22 квітня учні Районної  ДЮСШ (тренер-викладач Васильчук І.Ю.) прийняли участь в змаганнях з боротьби дзюдо в м.Хмельницький. Наші чотири спортсмени посіли ІІІ місця. 23 травня в м. Старокостянтинів проходили зональні змагання з футболу серед дівчат. Збірна команда дівчат (с.Крупець та с.Улашанівка) посіла ІІ місце в зоні, що в підсумку в області  розділила 5-8 місце серед 16 команд. 24 травня в смт.Теофіполь проходили зональні змагання з футболу серед юнаків. Збірна команда нашого району (с.Крупець та с.Улашанівка) посіла ІІ місце. Також наші учні показали не погані результати в змаганнях з настільного тенісу та шахів, які проходили в м.Хмельницький.

    Вітаємо наших переможців та учасників змагань!

Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів Альбом: V Спортивні ігри школярів
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/650 | Переглядів: 225Дата публікації: 14:24 30.05.2016