1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ
1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Поділитися новиною:

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня 2016 року в усіх школах району відбулися урочисті лінійки з нагоди свята Дня знань.

Початок нового навчального року традиційно розпочався проведенням урочистої лінійки, виконанням Державного  Гімну  України.

Учнів навчальних закладів привітали представники Славутської  районної державної адміністрації, районної ради, методисти відділу освіти, молоді та спорту,  почесні гості. Щирі вітання, дружні настанови та поради лунали на шкільних подвір’ях.

У Старокривинському та Крупецькому НВК побував народний депутат України Роман Миколайович  Мацола, який  привітав учнів , учителів та батьків  з нагоди  Дня знань, а першокласникам вручив подарунки.

Згадали й тих, чия відвага та мужність надали  змогу вчасно розпочати новий навчальний рік. Хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять героїв Майдану, Небесної сотні, воїнів-земляків, які боронили честь і волю держави, героїчно загинули в зоні АТО на Сході України.

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» перший урок у 2016/2017 навчальному році в усіх навчальних закладах району присвячений відзначенню цієї знаменної дати. За темою «Це наше і це твоє» він проведений для учнів 1-4 класів, «Від проголошення Незалежності до нової України» – для учнів 5-11 класів. Перший день нового навчального року був наповнений добрим настроєм, емоційністю та оптимізмом. 

Сподіваємось і віримо, що 2016/2017 навчальний рік стане початком усього нового: перемог і злетів, досягнень та успіхів, нового життя! Нехай тепла й лагідна осінь принесе добробут і злагоду в кожну родину! Миру і спокою нашій країні!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/907 | Переглядів: 298Дата публікації: 14:55 01.09.2016